| Alex_5493 a întrebat:

Unde pot achiziţiona cântar care masoara greutatea si înălţimea corpului? Ceva de genul acesta https://goo.gl/images/qwRkGV. Stiu ca nu sunt ieftine, dar pot gasi in Romania? Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adelin25 a răspuns:

Da,gasesti in magazinele online. Cauta pe google si vei gasi 100%

| Alex_5493 explică (pentru Adelin25):

Trimitere link-ul ca eu nu gasesc, merci.

| Alex_5493 explică (pentru Adelin25):

Ma intereseaza cîntarului care are incorporat un sistem unde introduci o bancnota (de ex 1 leu) urci pe cîntar si el iti printeaza pe un bon greutatea si înălţimea corpului + un indice.