| uply a întrebat:

Stie cineva unde este Herba sau Health Life sau ceva de genul acesta in Craioiva? Este un loc unde-ti masoara greutatea,inaltimea si talia,te pun pe un cantar-si daca e verde e bine, daca e galben e binisor si daca e rosu e rau, si-ti calculeaza varsta metabolica.

Multumesc! Promit sa dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns:

Herbalife? mai bine te sinucizi laughing. aia este cea mai ratata inventie de rupt banii la prosti din secolul asta. am fost cu un amic ce concureaza la competitii de culturism la 178 cm si 97 kg. si nutritionistii de la herbalife se cacau pe ei ca e gras, ca nu iese bine calculul din calculatoarele lor...pana si-a dat ala jos jeaca (cantarit cu geaca, noua moda) si era fibra 100% tot. a ramas "nutritionistul" herbashit prost. o dadea in grasime interioara si alte labarii. si tipul asta era gen...grasime interioara? aha, ok. sunt niste ratoni avizi dupa bani herbashit. eu zic reorienteaza-te pana nu iti pare rau.