| uply a întrebat:

Stie cineva unde este Herba sau Health Life sau ceva de genul acesta in Craioiva? Este un loc unde-ti masoara greutatea,inaltimea si talia,te pun pe un cantar-si daca e verde e bine,daca e galben e binisor si daca e rosu e rau, si-ti calculeaza varsta metabolica.
Multumesc! Promit sa dau funda!

1 răspuns:
| Xpressurself a răspuns:

Ce vrei de fapt. Sa slabesti fara sa faci miscare? Sa ai succes in viata fara merit, sa stii fara sa inveti. Sa ti spuna altii daca esti bine. Nu ar fi mai bine sa te cunosti tu pe tine? Sa meriti orice iti doresti sa ai?