| Necunoscutu92 a întrebat:

Salut, uneori când stau liniștit dintr-odata se întâmpla sa aud beeeep in ureche (sunetul folosit in filme după explozie ), de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Florin0012 a răspuns:

Ia un bețișor de urechi pune puțin ulei da puțin și masează-te puțin, urechea ta e foarte sensibilă din cauză hoslogenului din ureche. Fă cum am zis, și nu mai îți forța așa urechile. Îndepărtează-te de sunete puternice.

4 răspunsuri:
| Stefan_Cristian_1971 a răspuns:

Folosești căști când asculti muzica sau altceva?

| Necunoscutu92 explică (pentru Stefan_Cristian_1971):

Nu nu folosesc

| Stefan_Cristian_1971 a răspuns (pentru Necunoscutu92):

Dar asculti muzica tare?