| kuzican a întrebat:

Salut utilizatori TPU! Aceasta nu este o intrebare, vreau sa va prezint povestea unei manute pierdute.Ioana(o fetita de aproape doi ani) s-a nascut fara jumatate din antebratul drept si fara mana dreapta. Mai precis, conform Scrisorii Medicale din data de 15/07/2008, "Agenezia jumatatii distale antebrat si mana dreapta". Pe 15 Iulie, atunci cand Ioana implineste doi ani, la Sala Palatului, Mihai Margineanu si prietenii sai
organizeaza un concert. Evenimentul va incepe la ora 20, intrarea facandu-se in baza unei donatii. Haide-ti sa o ajutam! Eu am auzit de la o prietena povestea micutei. Uitati si siteul http://www.helpioana.ro/. Haide-ti sa o ajutam!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Foarte frumoasa initiativa insa nu stiu cati sunt dispusi sa ajute! Oricum din putin se face mult...de la inima la inima.