| Neagu_Andrei_1996 a întrebat:

Va rog frumos sa raspundeti, sunt foarte speriat.
Am varsta de 14 ani si azi de dimineata cand m-am ridicat am simtit o stare de slabiciune.
Mi-a trecut,dar problema mea este ca imi bate inima mai repede decat normal si cand stau in pat, dar si cand merg.
Recunosc, stau mult la calculator(peste 10 ore).
O sa mor? Mi-e foarte frica, sper sa se rezolve daca nu o sa mai stau asa mult=[

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa nu dai raspunsuri medicale (diagostice) pe aici. Nici medicii nu dau consultatii online! Era destul sa spui sa mearga la medicul de familie.

| Panamax a răspuns:

De murit o sa mori cu siguranta, dar peste vreo suta de ani.