| AndreiDoMino a întrebat:

Va rog imi puteti spune niste cure de ingrasare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Eu m-am ingrasat cu spirulina(de la plafar), am luat cate 2 capsule dupa fiecare masa, zilnic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia calciu, multivitamine, centrum si mananca bine

| ÐÿÅ a răspuns:

Uite aici sfaturi folositoare, pe mine m-au ajutat :)
http://lectiidesanatate.blogspot.ro/2012/06/cum-sa-te-ingrasi-rapid.html

| ScheißeBeMine a răspuns:

Pai trebuie sa mananci mult seara, sa bei muult suc, sa mananci chipsuri de cel putin 3 ori pe zi, sa nu iesi din casa saptamani sau macar sa nu faci miscare deloc, mananca cartofi prajiti cat poti de des, snitele si paine alba
happy
Trebuie sa mearga 100%

| Krsz a răspuns:

Hai sa iti spun din propria experienta..am incercat de nu stiu cate ori asta, dar oricat as manca nu ma ingras... raman la vesnica greutate. acum depinde si de organism. daca tu esti de mic/a slabut/a, vei reusi foarte foarte greu, sau nu vei reusi sa te ingrasi. bafta oricumhappy

| AwsomeMIHAI a răspuns:

Salut! te intreb atat cat de greu poate sa fie sa te ingrasi mananci multa paine de la mcdonsl KFC, Spingtime etc Succes
si stai mult pe scaun etc etc nu fa miscare