| airahaz a întrebat:

Salut, vreau sa iau antibiotice pentru durere de gat, piept dar problema este ca pe la 5 am băut o bere cu un prieten, a-și putea sa iau pe la ora asta pastila?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nirocino a răspuns:

Da, fara probleme, poti sa iei pastila apoi cate una din 6 in 6 ore.
Fara bere!happy
Bafta!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mai bine beai o palinca buna, te dezinfecta si fara antibiotic tongue

| Alexandruuu88 a răspuns:

Nu lua antibiotic fara prescripție medicală!