| OvisOvidiu a întrebat:

Salut.
Vreau sa imi inalbesc dintii cu laser si vreau sa stiu daca poate inalbii si dintii pusi...
Adica eu am un dinte construit si pus..si are culoarea pe care o am acum la dinti mai galbuie...
Si vreau sa stiu daca laseru inalbeste si dintele ala...sau trebuie dat jos si sa imi faca unu nou alb?
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Crainstorm20 a răspuns:

Se poate curata big grin.
Trebuie neaparat cu laserul? Stiu ca exista "polizor" ( curata dintii/ ii pileste!)

FUNDA?