| George20123 a întrebat:

Salut, vreau sa practic yoga acasa, imi puteti spune de unde pot invata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Deserth a răspuns:

George,ai mancat pizza?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Youtube, sunt multe video-uri de genul pentru incepatori.

| sweetys a răspuns:

Tutoriale pe Youtube cate vrei si in ce limba vrei

| Landry a răspuns:

Salut! Poti sa urmaresti cateva tutoriale ajutatoare pe internet despre yoga pentru incepatori cum ar fi acesta : https://www.youtube.com/watch?v=v7AYKMP6rOE
Sau poti sa iti cumperi o carte anumit pentru yoga din care inveti cam totul despre yoga.