| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa stiu ce se intampla daca te barbieresti de la o varste intre 13-17 ani, am auzit ca iti va creste par foarte des si mult din cauza ca te razi la o varsta frageda si vreau sa stiu daca este adevarat si daca este vre-un remediu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexandruPaulescu a răspuns:

Nu e adevarat! Asa am fost si eu, ca tine! pana la urma tot iti creste! Dar un sfat, ia-te cu masina de tuns!(parul) totusi nu e ca lama.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, daca te razi iti va creste parul mai des

| doctorandus a răspuns:

Cum spunea dr. Oz, barbile noastre nu sunt tufisuri. Doar alea cresc mai repede daca le tai.

| greyhound a răspuns:

Asta-i blestemul barbii, cand esti copil o urasti, apoi o iubesti, la batranete iar o urasti

| xBya a răspuns:

Mna si care`i problema daca`ti creste par mai mult si mai des? Te barbieresti, exact ca pana acum. Nimic mai greu sau complicat.

| kameleonic a răspuns:

Depinde si de fiecare baiat dar nu poti sa stai nici cu mustata si barba pe fata, cand incepe sa-ti creasca parul eu zic sa te barbieresti! Bafta!