| LucaAndrei07 a întrebat:

Vreau sa stiu daca cuiva i s-a mai intamplat ce mi se intampla mie. De aproximativ 1 luna simt o durere seaca care ma irita pe partea dreapta a capului, mai exact la umflatura dreapta, nu stiu definitia stiintifica, cred ca ganglion, sper ca intelegeti. Mi-am facut analize iar acestea au iesit bune. Am fost la medic iar acesta mi-a sugerat sa iau niste calciu si vitamine. Nu stiu ce sa fac si imi este frica sincer. Cred ca am dezvoltat un fel de anxientate. Am facut sport de performanta timp de 4 ani, iar de fire sunt o persoana glumeata. Doresc ca cineva sa ma ajute. Apropo prima aparitie a durerii a inceput intr-o zi in timp in timp ce veneam de la munte, eram in masina iar in jumatatea dreapta am simtit o durere foarte puternica care a durat cateva ore. Apoi a disparut dar tot simt o durere seaca care uneori dispare apoi reapare. M-am gandit ca poate am otita dar nu sunt sigur de asta. Va multumesc anticipat pentru timpul acordat si raspunsuri. O seara buna!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e otita, fa o radiografie. Poate sa fie o masea de minte. Continua sa iei calciu si vitamine

1 răspuns: