| LucaAndrei07 a întrebat:

Am mai pus odata aceasta intrebare si vreau sa stiu daca cuiva i s-a intamplat asta. Am fost la munte aproximativ acum 1 lună, de cand am venit pana acum simt o mica durere seaca in partea dreapta a capului jos, la umflatura, mai exact ganglion, imi cer scuze daca gresesc. Am fost la medic iar acesta mi-a spus sa consum niste calciu cu vutamine dar nu prea cred ca ma ajuta. Durerea a inceput brusc, fara sa ma lovesc sau ceva de genul acesta. Pur si simplu am simtit o durere puternica de cateva ore in partea dreapta a capului apoi a disparut insa acea mica durere a ramas, nu ma doare daca ating. Va multumesc pentru raspunsuri si timpul acordat. O seara placuta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LucaAndrei07 explică:

Am uitat sa precizez ca durerea coboara usor catre partea dreapta a gatului