| EdySk3ll a întrebat:

Zilele trecute am jucat fotbal si dupa am baut apa... Apa era calduta spre rece gen asa si asa iar dupa mi.am facut un dus cu apa calâie. Si acum cand respir adanc ma doare in piept. Un prieten mi-a zis sa nu am ceva la plamani din cauza apei. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Peridava a răspuns:

Nu din cauza apei ci din cauza ca ai fi racit. Transpirat, ai baut apa rece si ai facut dus rece. Orice ar fi, mergi numaidecat la medic.