| mariusdenis12 a întrebat:

Salutare, am 13 ani si de ceva timp am o problema. Simt ca imi bate foarte tare inima in piept, am un tremurat in mâini si sunt speriat. Iar ieri m-am trezit cu o stare de oboseala si amețeală care mai incolo cand am plecat la scoala a trecut. Ce poate fi, e grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| rxbiesx a răspuns:

Asa pățesc eu cand am atacuri de panica. te stresează ceva la scoala? mai pățești asta și în alte locuri în care se afla mulți oameni? poate ca este o fobie sociala

| mariusdenis12 explică:

Sincer am sa fac asta, mulțumesc pentru sfat cei drept e cam adevărat

| shaldark a răspuns:

Lipsă de calciu. Vorbește cu mama ta despre asta și fă niște analize.

| User1082 a răspuns:

Poate fi un atac de panică, banuiesc