| CosmiNAcADEMie a întrebat:

Am 14 ani si 1.80 inaltime, aproximativ 70 de kilograme. Destul de slab, dupa parerea mea, ce pot face sa ma ingras sanatos? (Nu sa fac burta.), ce legume sau fructe sa mananc? Transpir repede, sunt rau de caldura poate de aia ard caloriile, sper sa ma ajutati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Moron a răspuns:

Ingrasatul sanatos inseamna masa musculara. Altceva e degeaba. Apuca-te de sala.