| anonim_4396 a întrebat:

am 12 ani 1, 46 inaltime si 31 kilograme si toti isi bat joc de mine fiindca sunt slab chiar daca mananc mult nu ma ingras ce imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Iti recomand sa nu te mai bagi cu ei in seama.Eu zic ca e bine daca nu esti gras, ai metabolism bun si arzi grasimile.
Mananca sanatos si fa sport, fotbal(vad ca il ai pe messi la avatar).

| SorinSorinutz a răspuns (pentru suffarstar):

Ai dreptate multumesc pentru raspuns.

| suffarstar a răspuns (pentru SorinSorinutz):

Cu placere!

4 răspunsuri:
| HighFlyer a răspuns:

Chiar esti slab, nu inteleg ce te deranjeaza daca cineva iti spune asta, asa e.
Daca mananci mult asta nu inseamna neaparat ca o sa te ingrasi, pentru ca pana la urma nu toata lume trebuie sa fie grasa, iar cand tu zici ca mananci mult poate sa fie si putin pentru altcineva.
Cel mai bine e sa faci mult sport, ca sa ai pofta de mancare si daca te obisnuiesti sa faci sport nici nu o sa ajungi prea gras.

| 7uPCR7 a răspuns:

Ignora-i!