| Daniel09857 a întrebat:

Salutare, am citit pe net ca dacă ești mahmur și bei cafea mai tare cu aspirina îți trece senzația aia nasoala, e adevarat? A încercat cineva? Dacă da, cum ați procedat, ați luat aspirina pe limba și ați înghițit-o cu cafea sau ați făcut-o praf și ați bagat-o in cafea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit faza sa bei cafea cu sare, dar este doar o vorba din popor
In schimb ce este recomandat e sa mananci mancare cu multe grasimi, preferabil inainte sa bei, dar si dupa bautura ti de folos pentru a te scapa de mahmurealea

1 răspuns:
| mihaicelsfant a răspuns:

Muraturi