| Victor_Plaian_1997 a întrebat:

Salutare. Am o intrebare, cam in cat timp se vindeca o fisura de bazin? Ma refer. sa pot reîncepe activitățile...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi ca mai bine ai intreba un medic?
Plus ca depinde si de tine cat de repede te vindeci.

| Victor_Plaian_1997 explică (pentru anonim_4396):

Mi.am facut o radiografie, si m.am dus la medic ortoped. El mi-a spus ca e vindecata si pot sa dorm in orice pozitie, problema e ca n.am putut dormi. doar de vreo doua saptamani după. Inca mai simt niste dureri, si am fost la spital pentru radiografie o zis ca nu e buna asa des...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Victor_Plaian_1997):

Daca crezi ca nu esti ok, inceraca sa mai mergi la alt medic cu radiografia. sanatate!