| Costis3x69 a întrebat:

Salutare tuturor și la multi ani de ziua României! Am o întrebare la un telefon cu display Super AMOLED și korning Gorila Glass 2 ce are o fisura aproape invizibila in timp unde e fisura pe ecran se va "îngălbeni" ca la un display IPS LCD? Sau nu și va rămâne așa? Țin să menționez că sunt foarte foarte ATENT! nu știu cum de l-am scăpat din mână... bine era și alunecuș pe stradă

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eu cred ca este fisura doar pe sticla protectoare (Gorila Glass).
Du-l la un service sa vad si ei, si sa schimbe (doar sticla protcoare)!

| literallythesamebruh a răspuns:

Dacă este soft AMOLED, ar trebui să rămână așa, dar dacă ai vreo pată neagră pe ecran, aceasta se poate extinde, oricât ai fi de atent.

| Costis3x69 explică (pentru literallythesamebruh):

Pete negre nu am doar fisura dar nu se simte!