| JohannDeut a întrebat:

Salutare, am o mare problemă, am slăbit peste 20 de kg, am avut 112kg si acum am in jur de 88-89kg,, eu însă continui regimul acesta, am pierdut în 5 luni atâtea kilograme, înălțimea mea este de 1, 78, am foarte multă piele lăsată, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| qieiqpalz a răspuns:

Man tot esti destul de greu...esti sigur ca e piele?(apropo de asta e recomandat sa slabesti mult pe o perioada mai mare nu 30kg in 5 luni asta a fost exemplu doar )