| anonim_4396 a întrebat:

Salutare am o problema am alunecat cu scaunul si am dat cu capul de calorifer si am facut un cucui este in zona urechii stangi aproape de crestet. cand am cazut am AVUT O MICA STARE DE AMETEALA ACUM NU MAI AM CE TREBUIE SA FAC?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic trebuie sa mergi la un medic, cu loviturile la cap nu te joci mai ales ca zici ca ai fost si ametit

| Andrei_Mihai_1998_HZwL a răspuns (pentru suntserios):

Am fost ametit la impact dupa nu am mai fost

1 răspuns: