| JohnCena69 a întrebat:

Salutare. Am o problema mare si as vrea sa ma ajutati. Am facut sex cu prietena mea si mi-a ramas penisul decalotat. Nu il mai pot pune inapoi. Plus ca atunci cand capul penisului este atins simt o durere. Pe langa asta s-a format o unflatura mare alba chiar sub capul penisului. Va rog sa ma ajutati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic urgent.

| Zuzu1991 a răspuns:

Circumcizie de urgenta... gl

| Floridori a răspuns:

Trebuie sa mergi la serviciul de Urgente neaparat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ala a fost sex...