| MarcuPopescu a întrebat:

Salutare,am o problema sau nu știu dacă este problema, pe scurt când mananc in max 10 min îmi vine sa merg la baie, am 3 mese pe zi și după fiecare trebuie sa merg la baie.Ard grăsimile foarte repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Si eu ma confrunt cu o problema de genul, daca vrei sa scapi de ea mananca fara gluten si vei observa ca lucrurile se schimba. poti incepe sa faci un mic tratament cu furazolidon luand un medicament pe zi seara sau dimineata pentru autoreglare.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intreaba orice medic si-ti va spune ca trebuie sa mergi la WC de cate ori mananci. Inseamna ca ai un corp sanatos! Documenteaza-te: https://bit.ly/3h4Bt9Z

| JicaContra a răspuns:

De cate ori trebuie sa mergi la baie e un lucru bun, ca scoti toxinele din corp

si, ca sa intelegi fenomenul, este ABSOLUT IMPOSIBIL ca ceva ce a intrat in stomac, sa ajunga afara in 10 minute, trebuie cel putin 2 ore (nu conteaza cat de repede ar arde cineva grasimile), moment in care daca mananci, abdomenul se mareste, iar colonul este compresat, asa ca se declanseaza nevoia de a merge la baie

in concluzie, felicitari, esti foarte binewinking