| MrWrestleMania a întrebat:

Am si eu o problema! De fiecare data cand mananc micul dejun imi vine sa merg la baie. Si de obicei ori sunt constipat ori sunt deranjat. Am probleme cu tranzitul? Va rog fiti serios.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SmoKKe19 a răspuns:

Pai mananci si seara si poate ai un metabolism mai rapid...si cand mananci din nou iti vine sa mergi la wc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu te juca.ai pomenit de doua subiecte interzise. zona 51 si extraterestri.astia sant acum cu ochii pe tine.iti pot induce stari de boala mental, de la distanta sau prin telephonia mobila.de ce crezi ca sant atatea antene? pe tot globul? se pregatesc de marea invaziunie.dar sper sa nu fie decat o problema trecatoare.si daca e la ore fixe inseamna ca ceasul biologic merge bine.in rest; schimba regimul alimentar.ciorbe,ceaiuri,seara un paar cu laptic.