| Adrian95Nicu a întrebat:

Salutare, am o probleme cam de aproximativ un an, rar mi se intampla, cand ma culc, se zbate ceva in mine...parca ma curenteaza cineva, nu stiu cum sa va explic, si in cateva secunde ma trezesc si ma culc inapoi la loc...si ma trezesc ca nou, ma poate ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Se mai intampla sa tresari daca ai un somn adanc cu vise! Daca nu ai alte simptome, nu trebuie sa iti faci probleme!

| Danysan a răspuns:

Ceva de natura neurologica.Nu mai sta mergi la medic.

| Iunona a răspuns:

Chiar daca iti dau acest sfat ideal este sa mergi la medic. Poate fi doar un vis foarte intens care se repeta si te face sa te trezesti sau o problema neurologica care iti trimite involuntar stimuli electrici prin tot corpul.