| alexandero a întrebat:

Salutare, are ceva daca beau oua de prepelita cu lapte ca asa singure nu pot sa le beau ca mi greata si nu vreau sa dau in hepatita laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

O sa fie si mai gretos probabil laughing Insa alta varianta nu prea ai. Pofta buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Le poti bea doar asa simple, sunt foarte bune pentru sanatate.
Te pup!

| Birlik65 a răspuns:

Poti sa le bei asa cum sunt, este o mare oaza de sanatate!winking

| CalinBerindean a răspuns:

Nu are nimica daca le combini cu lampte. succes