| abstract43 a întrebat:

As dori si eu o informatie daca ma poate ajuta cineva. Am de facum niste injectii mai multe zile, vreo 10 cred.(injecţii cu vitamine... ceva de genul) Aveţi idee cât costă si unde le pot face in Timisoara? Mentionez că medicul meu este in alt oras.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Injectia intramusculara costa in jur de 10 RON.

Abh
| Abh a răspuns:

Daca esti elev, ai putea incerca sa le faci la cabinetul scolii.

Abh
| Abh a răspuns:

Ba da, bineinteles.

| abstract43 explică:

Mulţumesc pentru răspuns! Nu sunt elev, nici student. La vreun cabinet medical nu s-ar putea?