| Alinapwp a întrebat:

Astazi m-am masturbat si in timpul ejacularii am simtit o durere.o usturime sa zic asa. La inceputul ejacularii nu am avut nimic, dar la final a aparut durerea. Am simtit ca nu m-am terminat si cand am strans mai bine, a mai iesit putin dar a iesit si o pietricica mica... Mi-e tare frica...ce pot avea? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca un control medical ar fi c el mai indicat.
Este posibil sa ai ceva pietricele la rinichi.
Fa un control ca asa este cel mai bine
O zi buna sa aihappy

1 răspuns:
| vioricavio a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi la un doctor, el i ti poate spune ce problema ai sau daca ai. Legat de pietricica, e cam ciudat. Posibil sa ai si nisip la rinichi sau pietricele.