| BuGaTy a întrebat:

Salutare azi la scoala m-am cam lovit la bratul drept si parca simt niste furnicaturi si intepaturi cand il intind si parca ar curge sange dar de fapt nu curge nimic ma doare osul acela de langa gata acela subtire ce ar putea fi dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medicul de familie. Poate fi o fisura.

| untu a răspuns:

Mergi intai la medicul de familie sa te consulte si apoi o sa te trimita prin biletul de trimitere catre clinica la medicul ortoped si sa-ti faci niste analize, radiografii si RMN! Apoi medicul de familie o sa le citeasca rezultatele si o sa-ti spune ce ai si o sa-ti prescrie medicamente si recomandari!