| Rahan14 a întrebat:

Buna ziua am 16 ani si simt o deranjare in partea dreapta jos langa osul bazinului fara dureri...dar este foarte deranjanta ..mai ales cand imi intind piciiorul drept si imi imi chioaraie acea parte oare ce poate fi colon iritabil?

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Si eu zic ca poate e apendicita, du-te la spital sa te palpeze un chirurg sa vada. La colon iritabil trebuie sa ai si alte simptome de exemplu diaree, balonare, constipatie, crampe.

| Own3r a răspuns:

Cel mai bine mergi la medic.

| Butnariu_Ana-Maria_1982 a răspuns:

Sa nu cumva sa ai apendicita du-te la un control cat mai repede poti avea apendicita si fara sa te doara

| Rahan14 explică (pentru Butnariu_Ana-Maria_1982):

Nu cred ca fac scaun destul de des..si am burta umflata si partea dreapta dupa ce mananc si am o stare de greata

| Rahan14 explică (pentru Butnariu_Ana-Maria_1982):

Nu cred ca fac scaun destul de des..si am burta umflata si partea dreapta dupa ce mananc si am o stare de greata si plus ca nu pot dormi

| Rahan14 explică:

Nu cred pentru ca fac des sscaun...si imi este burta umflata