| Jora_Alexandruemilian_1990 a întrebat:

azi pe la amiaza mam batut, si cineva mi-a dat un pumn in tampla, ce mi se poate intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| zBogDDy a răspuns:

Ce sa se intample? laughing Nimic, se inroseste putin si gata. Daca te intepa cu ceva sau te zgaria in zona tamplei era bai.

2 răspunsuri:
| vladila a răspuns:

Nik ma. doar nu esti fata ce dracu eu cand ma bateam nu ma faceam rosu doar ca sa stii cand te bati ...cum sa zic ma. controleaza-ti respiratia.