| Cleopatra190 a întrebat:

Salutare! Ce suplimente recomandati pentru infectii urinare?
Urinal Akut sau altele? Voi ce ati folosit si v-a fost mai bine? Vreau cat mai multe raspunsuri si experientele voastre.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Suplimentele nu ajuta la infectie urinara, fiindca infectia va evolua nestingherita si iti poate afecta rinichii si organle ereproducatoare daca nu este eliminat cu ANTIBIOTIC!

| Cleopatra190 explică (pentru Violleta2022):

PE LANGA antibiotic, se pot lua si suplimente, iar eu v am rugat sa mi spuneti care este mai bun. Insa intre timp am aflat si raspunsul unui medic. Uractiv Forte.

| Adelina4679 a răspuns:

Încearcă ceva naturist