| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, cele mai eficiente moduri prin care poti da jos grasimea de pe abdomen? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista asa ceva, tocmai ce mam contrazis cu cineva, i-am spus baga 2 ciocolati per zi si vei slabi un 1kg per saptamana, ca cica nu e adv, oameni buni omul are nevoie de energie, nu exista nu manc si ma ingras e imposibil asa ceva sau a da jos grasime nu dai jos nimic, grasimea este o energie care se arde si creaza energie pentru organism, doar deficitul caloric o arde + cardio+ culturismul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sport... nu conteaza zona de unde vrei sa dai jos...
Grasimea dispare de peste tot puțin cu puțin... nu am vazut pana acum o persoană care are ditamai burta de gras si picioare de atlet sau invers

Acum ca sa detaliez raspunsul
Încearcă sa faci cat mai multe activități care consumă energie
Aleargă mergi pe bicicletă etc
Sa te pui sa faci abdomene nu ajuta sa dai jos grasimea dar ajuta daca vrei sa ai un 6pack vizibil happy de exemplu poti sa ai dar sa nu se vada de grăsime
Sau sa nu ai grasime si sa nu ai 6pack.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mișcare, o dietă corespunzătoare.

| Gamer19Paul a răspuns:

Cea mai buna? Hmmm... Miscareee faaa