| FilipEmanuel a întrebat:

Salutare!
Chestia e ca eu sunt slab. poate putin cam prea slab pentru inaltimea mea, insa am grasime pe burta si nu mi se vad patratelele laughing))
Ce as putea face sa scap de grasimea de pe burta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cumperi o bicicleta si mergi toata ziua cu ea in oras si grasimea, o sa zica hasta la vista baby.

| Prezidentul a răspuns:

Incearca sa faci mai mult sport, probabil nu depui destul efort pe cat ar trebui.

| pufuletziii a răspuns:

Pentru asta te ajuta foarte mult abdomenele. Poti incercabig grin

| HidroGeNn a răspuns:

Poti merge la sala sau consulta un antrenor fitnes si vezi ce spune poti s amai incerci cu chestiilea acelea pentru abdomen erau niste fluturasi pe o curea cu baterii nu stiu exact cum se numea sau fa niste abdomene... spor la treaba incepe cu INCEPUTULwinking

| Andreea6996 a răspuns:

Pune masa musculara! Fa sala!winking

| razviemi a răspuns:

Pune-te cu burta pe un gard striat cand e soare si o sa se vadawinking