| Anonim222222 a întrebat:

Am si eu o intrebare in domeniul sportului. Am ceva grasime la abdomen si vreau sa o dau jos sa fac patratele. Am putina grasime si daca ma incordez se vad patratelele dar cum as putea sa scap de grasimea corporala cat mai repede? Adica m-am gandit sa alerg, sa fac tractiuni si abdomene e bine? happy Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| 3ug3n11 a răspuns:

Da ar merge dar eu te-as sfatui sa incerci la Sala de Sport sau sa Faci Football

| Anonim222222 explică (pentru 3ug3n11):

Nu-mi place footbalul si prefer sa fac de unul singur nu sa ma vada cineva.