| LexTerOp a întrebat:

Cum as putea sa scap de stratul de grasime de pe burta?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Prin restrictie calorica plus sport,adica manci putin,indiferent de ce manci sa consumi cat mai putine calorii,recomand sa manci carne sa nu dai jos masa musculara,evita dulciurile,grasimile, sucurile etc consuma legume multe un fruct
gen un snitel, un mar, 3, 4 rosii, cardio 30 de minute, un iaurt atat

| LexTerOp explică (pentru RAY):

Mersi mult, am uitat sa mentionez ca fac sala de 4 ani, dar m-am lasat de 5 luni, si am pus burta, abdomenul meu este deja format, dar nu mi se vede din cauza burtii a grasimii... o sa incerc, mersi mult

| LexTerOp explică (pentru RAY):

Ai fundawinking

| RAY a răspuns (pentru LexTerOp):

Nu-i nimic faci cardio creste rata metabolica, nu uita sa bagi culturism si muschi ard energie si cand stai, ai putea baga sprinturi 4 minute e dovedit stiintific ca arde grasimea abdominala
uite un experiment
https://www.youtube.com/watch?v=F4S3-Jk0OCY

5 răspunsuri:
| Ihave100lei a răspuns:

Pai facand sport sau alergand