| Seby80 a întrebat:

Salutare, de vreo 5 zile mi-au iesit niste pete de vreo 3cm in diametru pe picior, langa trunchiul corpului, in stanga si dreapta organului genital barbatesc, sunt albe pe deasubra, ca niste coji alte si se iau mereu, acele pete devin rosii dupa aceea. Pot face o precizare ca am urmat un tratament cu antibiotice, am avut un furunc si din cauza asta. Dau funda celui care imi poate zice ce ar putea fi, si rog foarte multa seriozitate!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

O ciupercă, da-ți cu Clotrimazol cremă timp de 14 zile și va dispărea. Baftă.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă ai fost la scăldat, ai contactat o mică ciupercă!

| AndreiDr a răspuns:

O reactie adversa, un fel de ciuperca.
Fugi la medic! ca nu trece

| Preacher a răspuns:

Super joc online de care nu te plictisesti niciodata, este un simulator economic unde poti face bani cu putina atentie si pricepere in economie, copiati link-ul de mai jos pentru a putea accesa site-ul sau pur si simplu click daca va permite http://www.virtconomics.com/recruit/vgn5zn5popj5iqi6vh8f contul se activeaza in 30 de secunde si ai un bonus de 10 ron