| LuciAdiFlorea a întrebat:

Salutare TPU, mi-au iesit bubite pe organul barbatesc e vreo problema sau ceva?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Medic.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai avut sex neprotejat, atunci este o boala cu transmitere sexuala si ai nevoie urgent de un consult medical, la un medic UROLOG sau de boli Dermato-venerice.

| dullcat a răspuns:

Buna.Da, poate fi o problema.Mergi la medic.

| Emilian65 a răspuns:

Da. Consulta un medic urolog, sexolog sau dermatolog. Unul din ei te va sfătui cum sa scapi de aceste bubițe. Aceste bubițe au apărut în urma unui act sexual neprotejat? Dacă da, problema este foarte grava.

| Hyperion7 a răspuns:

Evident,nu se întâmplă așa ceva în mod normal.
Fugi la medic

| VadimIvanov a răspuns:

Mergi la medic.