| AliNuTzA_9627 a întrebat:

Am avut cosuri, am urmat un tratament cu pastile, antibiotice si mi.au trecut. Mi-au ramas doar niste pete rosii si cicatrici. Ce leacuri babesti, creme, etc...cunoasteti pentru videcare? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| canarita a răspuns:

Pai unguent cu galbenele, faci masaj facial, soala-te doar cu ceai de galbenele si musetel, masca de argila face minuni, fa-i zilnic. fereste-te de soare pe cat posibil, provoaca pete, grija mare la fondul de ten ca astupa porii...rezultate uimitoare am vazut la pilingul chimic cu LPG... vreau si eu sa incerc pentru petele de la soare dar imi e cam teama...

10 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Eu nu fac nimic special sa treaca acele pete rosi...folosesc o crema pentru spalarea tenului lotiune tonica si crema hidratanta anticosuri...asa ele dispar doar in catevazile.ca sa le ascund folosesc batonul corector si fondul de ten.

| Diva a răspuns:

Eu pentru urmele lasate de acnee folosesc unguentul tip crema cu extract de galbenele de la Elmiplant.Succes si sanatate multa

| paul0013 a răspuns:

Cea mai tare solutie e ZINERYT trec complet!

| paul0013 a răspuns:

Cea mai tare solutie e ZINERYT trec complet!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O loțiune antiseptică, o cremă de mușețel sau gălbenele ori una pe bază de miere în strat subțire pe ten.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimi te rog ce ai folosit! ce pastile? eu iti recomand sa folosesc o crema numita Triderm pentru ca curata tenul... eu am folosit zineryt si nu mi-a trecut nimic nimic!cryingcrying

| AliNuTzA_9627 explică:

Pai eu sunt in Spania, am fost la medic...prima data mi. a dat niste servetele cu o solutie spirtoasa si nu mi.au trecut, am revenit si mi. a retetat antibiotice, am urmat un tratament de 4 luni si imi trecu-se in mare parte, acum vad ca mi-au aparut iar, maine ma duc din nousad

| RoxanaStan00 a răspuns:

Pentru cicatrici eu iti recomand exact ce am folosit si eu si a functionat. De la medic am un gel tratament natural pentru cicatrici de la Derma E. Toate cicatricile care le-am avut treptat s-au vindecat cu acest gel. kiss

| catalinayunis a răspuns:

Incearca uleiul de germeni de griu, sau lotiunile cu ceai verde