| dayanaa a întrebat:

Am avut o alunita rosie, mica pe care am taiat-o din greseala cu lamasad S-a facut precum un cos rupt. Stiti cumva daca mi-ar putea cauza probleme? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Cred ca vei murii asa se spune

| shadovv a răspuns:

Un medic ar putea sa ti dea cel mai bun raspuns. Si eu sunt in dubii in vedere cu situatia aceasta.

| danacara71_8544 a răspuns:

Nu te speria nu se intimpla nimic, dar sa fi mai atenta.