| lllorenusssuumeu a întrebat:

Buna TPU va rog spuneti-mi repede, am avut o alinita alba sau nu stiu ce e un fel de alunita dar alba,, stiti cum si am rupt-o unpik din greseala dar nu de tot se poate intampla ceva :l?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu, stai liniștită!

| h3r a răspuns:

Dă cu spirt să nu se infecteze.
Nu o să pățești nimic grav.

| lllorenusssuumeu explică (pentru h3r):

Bine mersi mult :* te pupacesc e o alunita ceva gen cos. aia alba stiu ca asa mi-a zis soramea cea mare, dar nu e acasa acum si spirt nu am maine e bine sa imi dau o seara palkuta draga mea :*

| h3r a răspuns (pentru lllorenusssuumeu):

Hmm sigur era aluniță sau un fel de coș sub piele, respectiv alb? laughing
Dacă tot nu ai spirt în casă, mergi la baie și dă cu apă calduță, ca să evităm riscul de a fi aluniță.

Drăguța de tine, ai grijă! :*

| lllorenusssuumeu explică:

Si mi-a curs si putin sange