| alexandru5678 a întrebat:

Salutare...Doresc sa spun ca de aproximativ 3 zile mi- a crescut langa penis o bubita doar ca e cam mare si neagra cu ceva rosu. Acum 2 zilea crescut una pe laterala penisului putin dedesubt, tot asa? (mai mult). Dau funda celui mai bun raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi cat mai repede la un doctor, pana nu se agraveaza mai mult.Doctorul iti va da tratamentul corect pentru ce ai tu acolo.Multa sanatate iti doresc.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Mergi la dermatolog....Nu e de joaca

| alexandru5678 explică (pentru Alexandruuu88):

Ce s-ar putea sa fie? Adica arata dezgustator.

| alexandru5678 explică:

laughing Am zis ca rog seriozitate.

| Anchelor a răspuns:

Du-te la Doctor.