| AnnyJonathann a întrebat:

Salutare la toti, am si eu o intrebare de citeva zile ma doare burta, mi-au aparut mai multe cosuri pe fata de (inainte erau mai putine), am ameteli, durere de cap, greata, dureri ingrozitoarae de spate. Oare e legat cu ciclu ceva? (eu inca nu am) dau funda, va rog raspunsuri cit mai multe va rog repede, plizzz

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Liviucu a răspuns:

Poate ai o infectie interna sau doar ai mancat ceva alterat...

| AnnyJonathann explică (pentru Liviucu):

Ce poti sti tu despre ciclu?

| Liviucu a răspuns (pentru AnnyJonathann):

Ce nu poti sti tu despre mine?

| Voluntar a răspuns:

Eu cred ca este vorba de ciclu. Ar trebui sa te astepti, sa te pregatesti...big grin

| AnnyJonathann explică:

Si daca e legat cu ciclu dupa parerea voastra cind va veni?

Răspuns utilizator avertizat
| AnnyJonathann explică:

V rog frumos raspundeti mai multi dau funda!

| Nyco_4542 a răspuns:

Depindewinking daca nu ti'a venit inca ciclu asteapta'te