| aditzu92 a întrebat:

Salutare la toti, am si eu o problema de care nu mai pot scapa si aceea este de cosuri pe care le am in partile laterale ale fetzei si putin asa pe mijloc adica pe frunte si obrazi. Ce sa fac am incercat tot felul de sapunuri de curatare Borax, Protex am incercat creme de la Iwostin nimic nici un rezultat de asemenea Zineryt, spuneti-mi si mie va rog frumos ce sa fac, in afara de varianta consulta un medic dermatolog ca de asta mi sa urat.va multumesc anticipat si astept raspunsurile tuturor...respect Aditzu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Am (avut) aceeasi problema, am fost la dermatolog, zilele trecute si mi-a recomandat Zineryt. Acum astept sa vad daca isi face efectul. Poti incerca sa faci un amestec de 4 lingurite de miere si 2 de scortisoare si sa il pui pe fata cam o ora (e cam neplacuta senzatia). La mine asta mergea, dar doar pentru cosurile mai mari, dispareau chiar de la prima aplicare, insa cele mai mici nu.
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia si tu o fata...

| danuta98 a răspuns:

Poti sa mergi la farmacie am auzit de o lotiune pentru cosuri este foarte buna aproape toate prietenele mele o folosesc...bine ca eu nu am cosuri...