| Kfkwx a întrebat:

Salutare, m-am curentat acum câteva ore bune la un cablu usbc la antebraț. Simt că am amorțeala in zona aia și din când în când dureri foarte mici. Este normal și ar trebui să mă îngrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| maphiotul a răspuns:

Eu ce stiu sigur ca trebuie sa mergi urgent la un medic, medicul de familie.
Problemele de sanatate nu se neglijeaza si nu se amână.
Poate fii afectat un nerv sau ceva si daca neglijezi poate fii tardiv.

| LarisaChe07 a răspuns:

Cat timp mai esti in viata, e de bine. Daca pateai ceva se intampla atunci, nu peste cateva ore.