| paul999 a întrebat:

Salutare, ma cam doare gamba stanga si se tot muta la coapsa piciorului in spate, infine ma dor muschii, cateodata oasele de la piciorul stang, mentionez ca sunt fumator, si plus de asta am dansat cam mult de revelion si doar a doua zi seara m-a apucat durerea, ce poate sa fie? m-a mai lasat durerea dar nu foarte tare? vreau sa mai zic ca simt un curent de la genunchi in jos ceva de genu, simt o oboseala ceva durere ceva de genu..Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mami a răspuns:

nicotina firar sa fie
e otrava, ma rog
tine piciorul mai sus decat corpul adica pune o patura sul sub picior si consuma lichid in afara de alcool si bauturi acidulate si lasa-le naibii de tzigari

| paul999 explică (pentru mami):

Adica e circulatia sangelui?

| mami a răspuns:

Cauta pe google - nicotina si efectele ei si gasesti raspunsul