| dan00tz a întrebat:

Salutare,
Ma confrunt cu o problema, am fost pe o barca mica de pescari evident la pescuit, am stat peste noapte pe mare si am si adormit in jur de vreo ora, valurile erau puternice si miscau barca foarte tare( pe mare am stat in jur de 14 ore, pentru prima data). Problema care o am este ca de fiecare data cand inchid ochii am ameteli si simt ca pamantul se misca sub picioare ca si cum ar pluti pe valuri. Mentionez ca am in jur de 12 ore de cand am revenit si inca nu au disparut simptomele. Este normal? Mi se intampla chiar si cand am ochii deschisi daca imi fixez privirea intr-un anumit punct si nu o schimb pret de 10 secunde( sau mai mult) am realizat asta cand scriu mesaje pe telefon.

Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E normal. Va trece cam in 36 de ore