| Sl0 a întrebat:

Salutare ! O intrebare ma macina de ceva vreme ! Masturparea are vreo influenta asupra aparitilor cosurilor in zona fetei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Pimpux a răspuns:

Nu mai masturpa

| OvidyuNicu a răspuns:

Nu ai treaba cu masturbarea, e doar varsta si probabil tenul tau! uitate la toti oamenii pe care ii intalnesti 70% se masturbeaza, au cosuri?big grin