| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare care ma macina de ceva vreme.
Este normala curbura penisului? funda

Răspuns Câştigător
| FrozEenSoul a răspuns:

Daca ii dai in cap cu stanga se duce spre dreapta, daca ii dai in cap cu dreapta se duce spre stanga. Dai si cu una si cu altawinking

| LucianP a răspuns (pentru FrozEenSoul):

Cam greu de facut, nu sunt stangacihee hee

9 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Eu zic sa ne trimiti si o poza cu penisul pentru a constata si a delibera asupra oportunitatii unei interventii si ce metoda sa aplici. Pana atunci cumpara o husa (netransparenta) pentru obiect, pentru ca sa nu-ti fie vazuta de femeia cu care faci sex; o scoti numai daca nu poti face sex cu ea, dar nu inainte de a zice femeia :no hai!

| LucianP a răspuns:

Curbura este inspre stanga.
Este din cauza masturbarii? :-s

| LucianP a răspuns:

Avantaje,dezavantaje,inseamna ca am o problema, cineva sa explice va rogwinking

| FrozEenSoul a răspuns (pentru LucianP):

Avantaj 0, Dezavantaj, e decat aspectu' alt cv nu are... Te inveti rolling on the floor

| DoctorStieTot a răspuns:

Da! Nu are nici o legatura cu masturbarea si nici cu partea pe care sta in chiloti-ca am auzit-o si pe asta rolling on the floor

| Luceafarulxxxxxxxx a răspuns:

Daca nu iti place curbura ia drujba si execut-o

| Luceafarulxxxxxxxx a răspuns:

Daca nu iti place capu-l ia drujba si taiel